KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275383

nr 1227 5383

V Nilsson, Orrspel, Signerad. Olja på duk, 69x108

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 januari 2019
kl 20:52:09

29/12 10:49:02 1      100 kr
7/1 16:55:15 2      Vinnande bud